Ви можете залишити повідомлення про можливі факти корупційних, або пов`язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».
Контактна особа:
Завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції
Ковальчук Олександр Юрійович
Телефон: (044) 521-20-43
Електронна скринька: corrupt@dei.gov.ua
Адреса для листування: 01042, м. Київ, Новопечерський пров. 3, корпус 2
Електронне посилання для повідомлення про повідомлення про можливі факти корупційних, або пов`язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» https://dei.gov.ua/corrupt_create
Графік роботи:
Пн-Чт: 8.00 - 17.00
Пт.: 8-00 - 15.45
обідня перерва – з 12.00 до 12.45
Вихідні: субота, неділя та святкові дні.
Електронне звернення

Я згоден на обробку моїх

персональних даних

Поле Згода на обробку персональних даних є обов'язковим для заповнення.

Повідомлення про корупційне правопорушення
Державна екологічна інспекція України співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон). Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно). При цьому, анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Завідомо неправдиве повідомлення відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.