Фахівцями Інспекції на «гарячому» спіймано чергового палія

Нагадуємо, триває пожежонебезпечний період, який загрожує пожежами як на відкритих територіях так і в лісах які нажаль у більшості випадків виникають з вини людини.

З метою недопущення спалювання рослинності та її залишків, а також запобігання виникненню пожеж та їх розповсюдження на прилеглі території і лісові насадження працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу систематично проводяться рейдові заходи під час яких фахівці роз’яснюють населенню щодо заборони випалювання сухої рослинності та її залишків.

Днями, неподалік села Понебель, що на Рівненщині, виявлено громадянина який здійснював самовільне випалювання сухої рослиності, що є порушенням ст.12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.27 Закону України «Про рослинний світ» та розділу ІІ «Порядку випалювання сухої рослинності, або її залишків».

По даному факту палія притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.77-1 КУпАП. Сума адміністративного стягнення становить – 3060 грн.

Нажаль, скільки не доводимо до відома громадян через інтернет ресурси, радіо, телебачення про шкоду та штрафи при спалюванні рослинності - паліїв сухої рослинності не меншає.

Протягом пожежонебезпечного періоду державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за ст. 77-1 КУпАП притягнуто 52 правопорушника, на загальну суму штрафів 160 тисяч гривень.


Шановні громадяни – будьте свідомими не шкодьте довкіллю, оточуючим та собі, а також утримуйтесь від відвідування лісових масивів і відкритих територій, особливо якщо у вашому регіоні велися чи ведуться активні бойові дії!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці