Сьогодні вся Україна разом зі 191 країною світу приєднується до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»
![](https://polissyareg.dei.gov.ua/files/1663415650/FB_IMG_1663415503145.jpg)
Працівники Інспекції також приєднались до Всесвітнього дня прибирання під час якого прибрали берег річки Кам'янка в місті Житомир та паркову зону в місті Рівне.
Цього року повномасштабна війна внесла свої корективи, але ми впевнені - не за горами на нас чекає наймасштабніше прибирання нашої країни, одразу після нашої Перемоги! Роботи буде багато, але ми українці - ми сильні, ми впораємось.
![](https://polissyareg.dei.gov.ua/files/1663415674/FB_IMG_1663415511214.jpg)
А сьогодні, сподіваємось, що кожен зверне увагу на чистоту біля своїх домівок та в місцях загального користування і долучиться до прибирання.
Приєднуйтесь!