Чергове виявлення несанкціонованого звалища відходів на території міста Житомир


Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу під час здійснення рейдових заходів в місті Житомир виявлено розміщення несанкціонованого звалища відходів в прибережно-захисній смузі річки Камянка.

 

Неодноразово повідомляли, що відповідно до ст. 46 Закону України «Про охорону земель» та ст. 33 Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, на території міст та інших населених пунктів, на територіях природно-заповідного фонду, на землях природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, в межах водоохоронних зон та зон санітарної охорони водних обєктів, в інших місцях, що можуть створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоровя людини.В черговий раз Інспекцією скеровано вимогу до Житомирської міської ради з метою розгляду виявленого державними інспекторами факту розміщення несанкціонованого звалища відходів по вулиці Набережна Під Скелями на засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та вжиття невідкладних заходів з його ліквідацією. 

 

Наголошуємо, що за невиконання законних розпоряджень (вимог) Державної екологічної інспекції Поліського округу передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.  
Закликаємо органи місцевого самоврядування, не чекайте вимог Інспекції, а здійснюйте належне виконання повноважень в частині контролю за додержанням фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими відходами та забезпечення ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів. 


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці