Спалювання сухостою у військовий час може кваліфікуватись як диверсія!

Скільки не застерігаємо населення не палити, повідомляємо про великі штрафи, все одно спалюють і роблять вигляд, що не чули про заборону. 

 

Зокрема, навіть з настанням холодів державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу не перестають виявляти факти спалювання сухої рослинності. 

 

Так, під час  рейдових заходів неподалік села Кодня, що на Житомирщині фахівцями Інспекції виявлено факт випалювання сухої рослинності. Палія притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за ст. 77-1 КУпАП на 3060 грн.

        

Паліям байдуже, що вогонь та дим шкодить здоров’ю людини, навколишньому середовищу, знищує усе живе, забруднює атмосферне повітря, а під час воєнного стану – дані дії становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, правоохоронців, чим знижують обороноздатність країни. Тому, в березні поточного року внесено зміни до ККУ, які посилюють відповідальність за злочини проти  основ Національної безпеки в умовах воєнного стану.

Тепер, навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності, кваліфікується як диверсія.


Тому попереджаємо – обійти закони не вдасться!

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці