Проводимо рейдові заходи по виявленню фактів браконьєрства та незаконної порубки дерев напередодні новорічних свят

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Поліського округу спільно з працівниками лісової охорони Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та представниками УТМР проводять рейдові заходи 

Цими вихідними на території Житомирського району спільні рейдові групи проводили заходи по виявленню фактів браконьєрства та незаконної порубки дерев напередодні новорічних свят.   

Неподалік м. Житомира в лісовому масиві було виявлено групу осіб.  Про ціль перебування такої великої кількості людей в лісі громадяни пояснили, що  знаходяться там з метою проведення навчань з орієнтування на місцевості.

Рейдовою групою громадянам було доведено рішення ради оборони Житомирської області про заборону перебування в лісах та заборони проведення будь-якого полювання  окрім проведення біотехнічних та охоронних заходів користувачами мисливських угідь на період дії воєнного стану.

⚠️Нагадуємо, що згідно з рішенням Житомирської та Рівненської обласних військових адміністрацій на період дії військового стану громадянам заборонено відвідувати лісові масиви у смузі на глибині 20 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь та в деяких прикордонних громадах. Дана заборона стосується усіх за винятком: Збройних сил України, Держаної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів.   

 

У зв’язку з тим, що майже кожного дня в лісах виявляються вибухонебезпечні предмети залишені російськими військами та вже, на жаль, зафіксовано загибель цивільних осіб внаслідок підриву вибухонебезпечних предметів, просимо всіх громадян неухильно дотримуватись рішень обласних військових адміністрацій задля особистої безпеки та збереження власного життя!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці