На Поліссі запрацювали пункти прийому використаних новорічних дерев. Куди звертатися?

Різдвяно-новорічні свята добігають кінця. І, попри особливі умови воєнного стану, які внесли свої корективи у цьогорічні святкування, ялинка (сосна), як головний атрибут свята, прикрасила чимало наших осель. А отже питання утилізації хвойних дерев і особливо у ракурсі можливості використання деревини для опалення у разі вимкнення енергопостачання, знову актуальне. Щоб новорічна атрибутика не шкодила довкіллю, а принесла користь і після свят, надаємо інформацію про місця утилізації хвойних дерев у найбільших містах Поліського округу:

Житомир

Комунальне підприємство "Зеленбуд" вже розпочало приймати на утилізацію хвойні новорічні дерева.

Небайдужі житомиряни, які дбають про чистоту міста, можуть привезти ялинки та сосни, що вже виконали свою новорічну місію, на утилізацію за адресою: м.Житомир, провулок Кавалерійський, 13.

Під час утилізації новорічні дерева подрібнюються на щепу, яка потім використовується для обігріву теплиць та захисту ґрунту від пересихання і перегріву.

Коростень

У Коростені цьогоріч, як і у минулі роки, КВГП виділятиме транспорт, який буде забирати новорічні дерева з контейнерних майданчиків для подальшого  спалювання в твердопаливному котлі і обігріву приміщень. Тож дерева можна залишати на таких майданчиках.

Звягель

Збір і утилізація новорічних дерев здійснюватиметься КП «Звягельсервіс» за адресою: м. Звягель, вул. 2-га Зелена, 29, для подальшого подрібнення на щепу, яка в подальшому буде використана повторно.

Малин

Після закінчення новорічних свят для зручності громадян на території Малинської міської територіальної громади передбачено чимало пунктів збору ялинок та сосен. Так 21-22 січня можна звернутися з новорічними деревами за адресами: вул. Приходька (між буд. 67 і КНС); вул.Неманихіна (біля колишньої вечірньої школи); вул.Гагаріна, 31-29 (майданчик між будинками); вул. Чорновола (кінцева зупинка); вул. Барміна (кінцева зупинка); вул. Набережна (навпроти буд. 15 по вул. Гагаріна); вул. Партизанська, вул. Лисенка 17; вул. Дорошок (між буд.29 і котельнею); вул.Толстого, 1 (біля ринку); пров. Січових Стрільців і вул.Грушевського;  вул. 30 років Перемоги, 17; вул. Володимирська (навпроти буд.26 в і 24); вул. Степана Бандери,110 в; пров. Покровський/Огієнка; вул.Героїв Малинського підпілля, 12; вул. Машинобудівників, 4.

Бердичів

Жителям міста пропонується підвозити ялинки за адресою: вул Чуднівська, 156 А (це територія діючого міського сміттєзвалища, де працює система по переробці гілля на щепу) та за адресою: вул.Чуднівська, 156 (Міське комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс»).

 Рівне

У місті Рівному цьогоріч утилізацією новорічних ялинок займаються два підприємства: «Трест зеленого господарства» та «Спецкомбінат-ритуальна служба». Свідомі жителі Рівного уже мають можливість привозити новорічні дерева на утилізацію за наступними адресами:

- м.Рівне, вулиця Київська, 64 (Трест зеленого господарства);

 - м.Рівне,  вул. Володимира Стельмаха, 24 (Спецкомбінат-ритуальна служба).

Вараш

У Вараші зазначеним питанням займається Комунальне підприємство "Благоустрій" Вараської міської ради за адресою: місто Вараш, вул. Комунальна, будинок 2, корпус 2.

Дубно

Ялинку на переробку можна буде здати до Комунального підприємства «Дубноводоканал» за адресою: місто Дубно, вулиця Гірницька, 3-а

Острог

Острожанам цього року  радимо підвозити на утилізацію або залишати у місцях  збору новорічних прикрас підприємству, яке займається збором та утилізацією, -  Острозьке Комунальне підприємство «Острогводоканал» за адресою: м.Острог, вулиця Федорова, 56


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці