Знову підтверджено факт забруднення річки Крошенка у районі Житомирського міського полігону ТПВ

20 квітня року на «гарячу лінію» Інспекції надійшло повідомлення про те, що з Житомирського міського полігону твердих побутових відходів стікає фільтрат, що призводить до забруднення водного об’єкту.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища виїхали на місце ймовірного правопорушення та здійснили відбір води у безіменному струмку, звідки фільтрат потрапляє у річку Крошенка, та з самої річки - вище і нижче місця забруднення.

За результатами дослідження, проведеного спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю, виявлено значні перевищення низки показників складу і властивостей води, зокрема, по азоту амонійному, по залізу, хлоридам, хімічному споживанню кисню (ХСК), біохімічному споживанню кисню (БСК) та завислим речовинам, про що складено відповідні протоколи.

21 - 25 квітня фахівці Інспекції знову виїжджали на місце правопорушення та повторно зробили відбір води і провели лабораторні дослідження – за низкою показників перевищення зберігалися.

Матеріали перевірки надіслані до правоохоронних органів для долучення до вже відкритого кримінального провадження за фактом порушення природоохоронного законодавства (ст.242 ККУ).

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці