Колектив Державної екологічної інспекції Поліського округу вітає з професійним святом усіх, чия діяльність пов`язана із охороною навколишнього середовища та спрямована на збереження чистоти та краси нашої планети.
Сьогодні, в умовах військової агресії з боку росії, метою якої є знищення не лише українців та їхніх домівок, а й тієї чарівної природи, якою Бог наділив Україну, її річок, лісів, полів, надр, бути екологом – означає протистояти екоциду, щодня своїми великими і маленькими справами на благо довкілля робити неоціненний вклад у наближення перемоги, у відновлення країни.
Бажаємо вам, колеги, бути наполегливими, вірними своїм переконанням і завжди стояти на сторожі природи!
Дякуємо за щоденну працю, за мужність і витримку, за підтримку ЗСУ!
Особливі слова - вітання і подяка колегам, які захищають наше довкілля і наше майбутнє зі зброєю в руках - хай береже вас Бог!
Всім здоров'я, миру, перемоги!