За період нерестової заборони на вилов водних біоресурсів екоінспекторами викрито 66 фактів порушення правил рибальства

Фахівцями Державної екологічної інспекції Поліського округу у період з 2 по 5 червня 2023 року проведено низку заходів, спрямованих на запобігання та виявлення адміністративних правопорушень на підконтрольних водоймах, що знаходяться на території Рівненської та Житомирської областей.

За їх підсумками виявлено 8 фактів порушень вимог природоохоронного законодавства. 4 факти порушення правил рибальства зафіксовано на Житомирщині - на поверхневій водоймі поблизу смт Довбиш Звягельського району і на р.Случ, на межі смт Миропіль і с. і Вільха Житомирського району. Також 4 факти - на Рівнещині, на Хрінницькому водосховищі, на озерах Острівське та Нобель, що на території Нобельського Національного парку та на заплавах річки Стохід.До адміністративної відповідальності притягнуто 7 громадян за ч.3 ст.85 КУпАП та 1 - за ст.91 КУпАП.

  Виявлені водні біоресурси випущено у природнє середовище.

Довідково: Загалом, у період нерестової заборони на вилов водних біоресурсів 2023 року Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено 58 заходів щодо посилення державного нагляду (контролю) за станом охорони, використання та відтворення водних живих біоресурсів. При цьому викрито 66 порушень правил рибальства (65 – за ст. 85, ч.3; 1 – ст.85, ч.4 КУпАП). 

Накладено 66 штрафів на загальну суму 5079 грн.

Сума нарахованих довкіллю збитків через порушення правил рибальства склала 28 526 грн.  

Вилучено 46 заборонених знарядь лову - 17 сіток протяжністю 1150 м та 29 ятерів.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці