У мисливських угіддях розпочався облік чисельності пернатої дичини

Щороку у липні місяці на території мисливських господарств Житомирської та Рівненської областей, у відповідності до Законів України «Про мисливське господарство та полювання», «Про тваринний світ», проводиться облік чисельності пернатої дичини (таксація).   

Це заходи, спрямовані на визначення кількості птиці на певній території мисливських угідь. Щоб провести підрахунок чисельності того чи іншого виду дичини, проводиться обстеження  місць перебування пернатих. За результатами обліку визначається їх чисельність та встановлюються норми добування на мисливський сезон полювання.


Разом з тим зазначаємо, що на території країни діє тимчасова заборона полювання, яка буде чинною до завершення воєнного стану.

Та все ж проведення обліку чисельності пернатої дичини є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь.

Фахівці Державної екологічної інспекції Поліського округу беруть участь у роботі комісій по проведенню таксацій пернатої дичини в мисливських угіддях Житомирської та Рівненської областей.


 


Довідково: У мисливських угіддях регіону окрім різних видів водоплавної пернатої дичини, мешкають види птахів, які занесені до Червоної книги України: глухарі,  тетеруки,  рябчики. Об'єкти Червоної книги України належать до природних ресурсів загальнодержавного значення і підлягають особливій охороні на всій території України.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці