Фахівці Інспекції підтримали Ініціативу PAEW «День води»

29 вересня працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу долучилися до Ініціативи «День води», організованої Асоціацією професіоналів довкілля (PAEW), за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Метою Ініціативи є об’єднання зусиль громадських та державних організацій, бізнесу, екологічних інституцій, небайдужих громадян, довкола проблеми збереження водойм, очистки берегів, проблеми раціонального водокористування, яка за сьогоднішніх важких випробовувань для кожного із нас, для нашого довкілля, і для України в цілому, набуває особливої актуальності.

Сьогодні  прибирання прибережних смуг водойм відбуваються у різних регіонах України.

У Житомирі представники Інспекції долучилися до впорядкування узбережжя річки Тетерів в районі Гідропарку, який улюбленим місцем відпочинку житомирян та гостей нашого міста.

У Рівному прибирали біля природної водойми озера «Гідропарк» зі сторони стадіону «Авангард».Кожен повинен розуміти, що проблема збереження навколишнього природного середовища залежить саме від нього, від його усвідомлення, що жити у чистому довкіллі комфортно, безпечно, цікаво.

Тому Державна екологічна інспекція Поліського округу закликає бути екологічно свідомими, долучатися до збереження довкілля не лише під час акцій, а й за будь-якої зручної нагоди!


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці