В Державній екологічній інспекції Поліського округу п’ятеро молодих фахівців склали присягу державного службовця

Колектив Інспекції поповнився одразу п’ятьма головними спеціалістами, які після здобуття профільної освіти, висловили бажання працювати в Екоінспекції і успішно пройшли співбесіду.

Згідно статті 36 Закону України «Про державну службу», особа, призначена на посаду державної служби вперше, публічно складає Присягу державного службовця, підписаний текст якої є складовою особової справи держслужбовця.

Тож молоді люди, які прийняли відповідальне рішення розпочати свою трудову діяльність в Екоіспекції, у присутності усього колективу Інспекції урочисто склали присягу державних службовців.


З вітальним словом до новопризначених державних службовців звернувся начальник Інспекції Євгеній Медведовський, відзначивши важливість події для кожного: «У сучасному світі є безліч викликів, які змушують нас по-новому підходити до процесів державного управління. Сьогодні ці виклики насамперед пов’язані з умовами воєнного часу, які змушують нас працювати і у надзвичайних умовах, здійснюючі, окрім основної функції державного екологічного контролю, додаткові, пов’язані з фіксацією наслідків злочинів, вчинених агресором проти довкілля. Тож держслужбовці зобов’язані відповідати новим запитам суспільства та його очікуванням».

Начальник Інспекції побажав молодим фахівцям завжди дотримуватися принципу верховенства права та доброчесності, стояти на сторожі збереження довкілля та запевнив, що підтримка старших колег допоможе їм освоїти професію і у майбутньому пишатися нею.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці