Зафіксовано чергове порушення природоохоронного законодавства в районі гідрологічного заказника місцевого значення «Гамарня»

Йдеться про незаконний вилов біоресурсів у річці Ірша у зимувальній ямі Малинського водосховища, яке входить до  гідрологічного заказника місцевого значення «Гамарня».

Черговий факт порушення вимог природоохоронного законодавства в частині порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду інспекторами з охорони навколишнього природного середовища зафіксовано 10 листопада 2023 року під час проведення рейдових заходів.

Рибалка використовував колюче знаряддя лову (драч), здійснюючи незаконний лов водних біоресурсів методом багріння.

Зазначене порушення зафіксовано протоколом про адміністративне правопорушення за ст. 91 КУпАП.

Вилучені біоресурси залишено на відповідальне зберігання, знаряддя лову конфісковані.

Розмір нанесеної довкіллю шкоди, згідно проведеного фахівцями Інспекції розрахунку, становить понад 15 000 гривень.

Інспекцією надіслано матеріали про скоєння адміністративного правопорушення до Малинського районного суду Житомирської області для розгляду по суті та притягнення порушника до адміністративної відповідальності з одночасним вирішенням питання про відшкодування винним майнової шкоди, завданої правопорушенням.

Нагадаємо, напередодні, 8 листопада, екоінспектори на цьому ж місці зафіксували факт незаконного рибальства з використанням колючого знаряддя лову (драч) методом багріння. Загальний розмір шкоди за цим фактом склав  майже 100 000 грн.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці