Начальник Екоінспекції Євгеній Медведовський вручив подяки і подарунки від колективу Інспекції юним переможцям конкурсу малюнків «Збережемо енергію – збережемо планету 2023»

З 4 жовтня по 6 листопада 2023 року Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з Міським культурно-спортивним центром міськради в межах міських заходів з популяризації енергоефективності провело конкурс дитячих тематичних малюнків та поетичних творів «Збережемо енергію – збережемо планету 2023».

А сьогодні, 14 грудня, відбулося урочисте нагородження переможців.

Серед членів авторитетного і професійного журі – начальник Державної екологічної інспекції Поліського округу Євгеній Медведовський.

Звертаючись до учасників святкового дійства з вітальним словом, Євгеній Медведовський зазначив, що до такого відповідальної місії, як визначення найкращих робіт, долучився увесь колектив Інспекції. Після проведеної копіткої роботи було прийнято колективне рішення відзначити переможців у п’яти номінаціях.

Талановитих художників і художниць та екологічно свідомих юних громадян і громадянок України Євгеній Медведовський нагородив  подяками Інспекції та передав їм подарунки.

Подякою за перемогу у номінації «За творчу  фантазію, небайдужість до проблем екологічної безпеки, глибоке розуміння викликів сучасності, активну громадянську позицію» та цінним подарунком нагороджена Тетяна Лєх.У номінації «За патріотизм, щирість, гідність, глибину екологічної свідомості та творчі здібності» перемогла Олександра Ковальчук.

У номінації «За креативний підхід до проблеми енергоефективності й енергозбереження та готовність зробити свій реальний внесок у збереження  довкілля. За бажання  змінювати світ на краще» кращою визнано Софію Сидоренко.6-ти річна Яна Катрань нагороджена подякою та цінним подарунком за перемогу у номінації «За оригінальність, проникливість, непереможність духу і світлу віру в щасливе майбутнє».


Подяку за перемогу у номінації «За глибоке розуміння екологічно-енергетичних викликів війни, усвідомлення  особистої відповідальності за безпечне довкілля, творче мислення і креативність» та цінний подарунок отримав і Гліб Петренко.Євгеній Медведовський передав від колективу щиру подяку батькам  переможців та усіх учасників конкурсу, без підтримки яких не було б такого натхнення і чудового результату; наставникам, педагогам, які сьогодні поправу пишаються своїми вихованцями; організаторам цього чудового заходу.«Доземний уклін нашим мужнім воїнам, серед яких ваші батьки, брати, сини, знайомі, 11 працівників нашої Інспекції. Без них не було б ні сьогоднішнього свята, ні України!

Бажаю, щоб усі ваші наступні роботи, друзі, були виконані під мирним небом прекрасної і успішної України. Щоб вони були про мир, про зелену енергетику, чисті міста, чудові екологічні акції і проєкти.

Віримо в Перемогу! Допомагаємо її наближати!», наголосив начальник Інспекції.


  

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці