Друге життя новорічної ялинки: як і для яких потреб утилізують святкові дерева у Житомирі та Рівному

Аби екологічно та безпечно утилізувати після свят хвойні дерева, радимо не викидати їх на смітник, а здати до пунктів прийому для подрібнення чи компостування, або подарувати зоопарку чи притулку для тварин, де їх можуть використати як корм чи підстилку.

Небайдужі житомиряни, які дбають про чистоту міста, можуть лишити ялинки та сосни, що вже виконали свою новорічну місію, на майданчиках для сміття (не у контейнерах), в належному вигляді, без прикрас. Або самостійно завести до КАТП 0628 Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, пров. 3-й Транзитний, 65, де в подальшому дерева будуть дробитись на щепу для вторинного матеріалу, а також можна вивезти до Комунального підприємства "Зеленбуд" Житомирської міської ради за адресою: м.Житомир, провулок Кавалерійський, 13, яке, як і минулого року, утилізуватиме відходи деревини.

У місті Рівному  цьогоріч  КАТП 1728 звертається до споживачів із проханням не створювати стихійні сміттєзвалища та залишати святкові дерева біля сміттєвих майданчиків. Прохання не змішувати гілля із твердими побутовими відходами і не викидати їх до сміттєвих контейнерів. Адже це унеможливлює їх переробку. Хвойні дерева будуть відправлені на КП Рівненський міський трест зеленого господарства для переробки (м.Рівне, вулиця Київська, 64).

Жителі інших населених пунктів округу можуть отримати інформацію про місця утилізації новорічних дерев в управліннях ЖКГ, міських, селищних і сільських радах.

Державна екологічна інспекція Поліського округу закликає громадян бути свідомими та  знайти час на правильну утилізацію новорічної атрибутики.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці