Шановні громадяни, представники органів влади та зацікавлені сторони!

Державна екологічна інспекція України повідомляє про серйозні проблеми, які виникли в результаті масштабної кібератаки, що сталася 25 січня 2024 року, та спрямована на сервіси датацентру «Парковий» ТОВ «АНТЕ МЕДІАМ».

Державна екологічна інспекція України мала обмежений доступ до Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади та Автоматизованої системи управління документами протягом періоду з 25 січня 2024 року по 29 січня 2024 року. Це призвело до серйозних проблем у веденні діловодства, включаючи неможливість отримання вхідних документів та відправлення вихідних документів.

Зазначені порушення також вплинули на доступ до системи управління документами, що призвело до втрати всіх звернень за період з 20 січня 2024 року по 28 січня 2024 року.

Враховуючи вищевикладене, просимо про дублювання кореспонденції, що була надіслана до Державної екологічної інспекції Поліського округу за період з 20 січня 2024 року по 28 січня 2024 року.

Це необхідно для відновлення робочого процесу та забезпечення надійності обміну інформацією між Держекоінспекцією та іншими зацікавленими сторонами.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці