На річках Рівненщини та їх кореневих водах закінчилась нерестова заборона

 

На річках Рівненщини та їх кореневих водах закінчилась заборона на вилов водних біоресурсів у період нересту, яка розпочалась 1 квітня та тривала до 20 травня 2024 року. На водосховищах заборона триватиме до 9 червня, а в придаткових водах річок (стариці русел, заплави) - до 30 червня.

 

У зазначений період працівниками відділу тваринного світу та біоресурсів ДЕІ Поліського округу на водоймах Рівненщини проведено 22 рейдових заходи державного нагляду (контролю) по охороні та відтворенню водних біоресурсів.

Заходи проводились на р. Горинь, р. Стир, р. Іква та їх притоках, а також на Млинівському та Хрінницькому водосховищах та інших водоймах області.

 

В ході рейдових заходів виявлено 26 випадків порушень вимог природоохоронного законодавства - 21 за ст. 85 ч.3 КУпАП та 1 за ст. 85 ч.4 КУпАП. Серед складених протоколів 5 складено громадськими інспекторами.

Накладено штрафів на суму 3740 грн., з яких стягнуто в добровільному порядку 3400 грн., за постановами судів - 340 грн.

 

Також в ході рейдових заходів вилучено 13 знарядь лову ВБР (сіток) за актами вилучення майна, власник якого не встановлений, а саме - сіток загальною довжиною 510 метрів та 6 браконьєрських ятерів.

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці