Законність порубки тополь за межами села Чудин Житомирського району будуть встановлювати правоохоронні органи

У ході проведення перевірки фактів щодо порубки дерев в селі Чудин Житомирського району, викладених 16 травня 2024 року у зверненні на телефонну «гарячу лінію» Інспекції,  державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу здійснили виїзд на місце ймовірного правопорушення та на землях сільськогосподарського призначення за межами села Чудин Житомирського району виявили порубку 42 дерев породи тополя.

На місці, де було виявлено порубку дерев, знаходився автомобіль марки ЗІЛ, який здійснював завантаження деревини породи тополя на вантажний автомобіль марки МАЗ.Під час спілкування з водієм транспортного засобу з’ясовано, що будь-які документи, які засвідчували б законність порубки вище вказаної деревини відсутні. Також було з’ясовано, що порубку дерев здійснює фізична особа-підприємець, який повідомив, що має усну домовленість з орендарем даної земельної ділянки про надання послуг щодо розліснення.

На місце вчинення порушення представниками Інспекції було викликано працівників Відділу поліції № 3 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області, які склали протокол огляду місця події та відібрали пояснення за вказаним фактом.

Інспекцією за даним фактом на адресу Житомирської обласної прокуратури скеровано лист щодо вжиття заходів прокурорського реагування в межах повноважень.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці