Інспекція підтвердила факт забруднення нечистотами річки Кам'янка

Спеціалістами Відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Поліського округу проведено дослідження проб води, відібраних 5 червня 2024 року в районі Мальованської набережної, 96/98 (м.Житомир, аварійний колектор поблизу Чуднівського мосту). 

В результаті дослідження у пробах, відібраних у створі нижче потрапляння стічних вод з каналізаційного колектору порівняно з пробами, відібраними вище, виявлено високі концентрації аміаку – 49,9 мг/л, заліза – 1,62 мг/л, фосфатів – 8,2 мг/л, ХСК – 462 мг/л, БСК – 151 мг/л, завислих речовин – 102 мг/л, що свідчить про негативний вплив на якість води у річці.

Після отримання довідки від КП «Житомирводоканал» про об’єм скинутих стічних вод, Інспекцією буде розраховано розмір нанесеної довкіллю шкоди та виставлена претензія об’єкту господарювання.

Нагадаємо, повідомлення про ймовірне забруднення нечистотами річки Кам’янка було поширене громадськими активістами у соціальних мережах. Реагуючи на повідомлення, фахівці Інспекції здійснили оперативно здійснили виїзд на місце, провели його обстеження та відібрали проби води для дослідження.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці