22 травня екоінспекторами Поліського округу з метою розгляду звернення громадянина на вебресурс «ЕкоЗагроза» проведено обстеження території за вказаними у зверненні координатами.
Встановлено, що обстежена земельна ділянка знаходиться на території Грабунського природоохоронного науково-дослідного відділення Рівненського природного заповідника.
На вказаній території виявлено факт порушення режиму використання території природно-заповідного фонду, внаслідок розорювання земельної ділянки та влаштування проїзду транспортних засобів поза шляхами загального користування.
Інспекцією матеріали направлено до Держекоінспекції України для подальшого направлення їх до Міндовкілля з метою прийняття рішення про здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) відносно Рівненського природного заповідника.