За незаконну порубку 157 дерев правопорушникам доведеться сплатити понад 600 тис. грн.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу під час проведення рейдових заходів, вздовж під’їзної дороги від траси Романів - Чуднів, неподалік с. Романівка, що на Житомирщині виявлено незаконну порубку 157 дерев різних порід.


Відповідно до додатку № 1 та Порядку проведення індексації такс, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року


№ 665 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу підприємствами, установами, організаціями та громадянами», розмір шкоди, заподіяної лісу, внаслідок незаконної рубки дерев невстановленими особами становить 624 тис. 445 грн.


Оскільки в діях осіб, які вчинили порубку дерев вбачаються ознаки кримінального правопорушення, Державною екологічною інспекцією Поліського округу копії матеріалів складених за результатами проведеного обстеження направлено до Головного управління національної поліції в Житомирській області для подальшого внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці