Сезон полювання триває


З початку відкриття сезону полювання державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу  виявлено  64 порушення правил полювання.

 

Коли вирушаєте на полювання, не забувайте  про відповідні документи, які кожен мисливець повинен мати під час полювання: державне посвідчення мисливця; контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання; дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.

 

Нагадуємо, днями полювання є:

-         на копитних при індивідуальному полюванні – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя;

-         на хутрових – субота та неділя.

Обмежень для відстрілу вовків, лисиць та єнотовидної собаки не існує, а от зайця – русака за відстрільною карткою кожен мисливець може добути не більше одного в день полювання.

Однак, не всі мисливці дотримуються відповідних норм та правил полювання, здебільшого нехтують ними – а це перший крок до браконьєрства.


Державна екологічна інспекція Поліського округу наголошує, що усі порушники, які систематично порушують правила полювання будуть нести відповідальність, яка передбачена чинним законодавством.

Сезон полювання на Поліссі буде тривати  до кінця січня 2022 року. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці