Державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища недопущено до перевірки


Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу, керуючись Погодженням Державної екологічної інспекції України наданого на підставі звернення громадянина від 07.08.2021 року, здійснено виїзд до Коростенського району з метою проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Фермерським господарством «Агро 2011», але здійснити даний захід працівникам Інспекції не вдалось - керівник господарства до перевірки не допустив.

Раніше, Державною екологічною інспекцією Поліського округу – заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства ФГ «Агро 2011» - не здійснювались. Згідно відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань основним видом діяльності ФГ «Агро 2011» є змішане сільське господарство, в результаті провадження якого можливі викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, утворення відходів тощо.

Працівниками інспекції складено відповідний Акт, яким зафіксовано порушення Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», а саме невиконання ФГ «Агро 2011» обов’язків суб’єкта господарювання шляхом:

1. необґрунтованого недопущення посадових осіб органу державного нагляду (контролю) – Державної екологічної інспекції Поліського округу до здійснення заходів державного нагляду (контролю).

2. не виконання вимог органу державного нагляду (контролю) щодо усунення порушень вимог законодавства, а саме Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

3. не надання документів, пояснень, довідок, відомостей, матеріалів з питань, що виникають під час державного нагляду (контролю), відповідно до закону.

У зв’язку з відмовою від отримання та підписання Акту Інспекцією готуються матеріали для передачі до ГУНП в Житомирській області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудового розслідування щодо ймовірного порушення вимог природоохоронного законодавства, відповідальність за яке передбачена статтями розділу VIII (кримінальні правопорушення проти довкілля) Кримінального кодексу України.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці