Комунальному підприємству, яке увійшло до переліку ТОП-500 забруднювачів водних об’єктів прийдеться сплатити понад 250 тис. грн.

Державною екологічною інспекцією Поліського округу проведено перевірку Острозького комунального підприємства «Водоканал», що на Рівненщині. Дане підприємство входить до переліку ТОП – 500 найбільших забруднювачів водних об’єктів України.


За результатами проведених Інспекцією заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства Острозьким КП «Водоканал» виявлено наступні порушення:

- забір води з артсвердловин та скид стічних вод у р.Горинь без дозволу на спеціальне водокористування;

- скид стічних вод з перевищенням встановлених дозволом на спеціальне водокористування нормативів ГДК, що призвело до забруднення р. Горинь.


За виявлені порушення відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності також нараховано та пред’явлено для добровільного відшкодування претензії, загальна сума яких становить 257 тис. 040 грн. У разі відмови відшкодувати завдану державі шкоду, Інспекція звертатиметься із позовами до суду.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці