Львівське сміття продовжує мандрувати Україною


Сьогодні на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від жителів села Будичани, Житомирського району, які повідомили про вивезення відходів з Львівської області до їх населеного пункту.


      Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу негайно відреагували на звернення та з виїздом на місце встановили несанкціоноване та самовільне розміщення твердих побутових відходів в непередбачуваному для цього місці, за відсутності дозвільних документів і правовстановлюючих документів на земельну ділянку, що призвело до засмічення земель та їх можливого забруднення. Серед вивезених відходів виявлено квитанції з міста Львів, а також медичні маски, халати, рукавички, тощо. 

Директора підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на 1 700 грн., разом з цим на місці правопорушення спеціалістами відділу інструментально – лабораторного контролю Інспекції проведено відбір трьох проб грунтів на площі понад 900 м2 в подальшому буде проведено розрахунок розмірів шкоди заподіяної довкіллю.

На місце події були викликані працівники правоохоронних органів які на даний час встановлюють обставини справи.

 

Населення села Будичани стурбовані даною подією і за їх словами будуть здійснювати цілодобове чергування з метою недопущення таємного, самовільного завезення відходів.

 

Разом з тим, не буде зайвим нагадати про СУВОРУ відповідальність передбачену за псування земель, за самовільне розміщення відходів, як адміністративну, цивільну так і кримінальну.

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці