В рамках програми президента України «Зелена країна» Рівненщина поповнилась зеленими насадженнями


Зелені насадження займають важливе місце у вирішенні проблем охорони і поліпшення стану навколишнього середовища, виконують комплекс оздоровчих, рекреаційних, захисних функцій, виступають стабілізатором екологічної рівноваги.


В рамках загальноукраїнської акції «Створюємо ліси разом» за програмою Президента України «Зелена країна» працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу долучились до озеленення Рівненщини, висадивши разом з лісівниками на території Деражненського лісництва ДП «Клеванське лісове господарство» - 5,7 тис. шт. сіянців сосни звичайної та 1,4 тис. шт. сіянців модрини європейської. Маємо надію, що висаджене нами дасть результат, і вже за кілька років Рівненщина збагатіє на 0,9 га новим змішаним лісом.


Нагадуємо, що за ініціативи Президента України – Володимира Зеленського, за три роки планується висадка одного мільярда дерев, а за 10 років буде збільшено площу лісів на один мільйон гектарів. Основні заходи з реалізації програми та акції 2021 року відбуваються з 1 жовтня і триватимуть до 30 листопада, за умови сприятливих погодних умов для висаджування дерев, сіянців та саджанців.


Державна екологічна інспекція Поліського округу закликає: - давайте разом зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.


Саме від нас залежить наше майбутнє!

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці