В районі вул. Авіаторів в Житомирі Інспекцією виявлено чергове стихійне сміттєзвалище

В ході обстеження території в межах міста Житомира державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Поліського округу виявлено несанкціоноване звалище відходів (з’їзд з вул. Авіаторів).Інспекцією на адресу Житомирської міської ради скеровано лист, в якому зауважується на необхідності прийняття рішень та вжиття заходів, передбачених вимогами статті 12 Закону України «Про управління відходами», з метою  забезпечення ліквідації зазначеного несанкціонованого сміттєзвалища.

 

Довідково: 

Пунктом 2 статті 26 Закону України «Про управління відходами» визначено, що до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері управління відходами належить у тому числі: організація управління побутовими відходами, відходами будівництва та знесення; забезпечення ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ у межах населених пунктів; організація роботи пунктів роздільного збирання побутових відходів; надання інформації, проведення роз’яснювальної та просвітницької роботи серед населення щодо управління відходами тощо.

Водночас, виявлення та облік відходів, власник яких не встановлений здійснюється у відповідності до вимог статті 12 Закону України «Про управління відходами». Згідно даної норми, повноваження щодо таких відходів в межах населених пунктів відносяться до компетенції органу місцевого самоврядування, в даному випадку – Житомирської міської ради.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці