Внаслідок засмічення землі відходами Тараканівській сільській раді, що на Рівненщині доведеться сплатити майже 250 тис. грн. збитків.


Нещодавно на адресу Інспекції надійшло звернення від громадян з проханням допомогти з ліквідацією сміттєзвалища, яке утворилось просто вздовж дороги.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу було здійснено обстеження території вказаної у звернені, а це Тараканівська сільська рада Дубенського району де і виявлено сміттєзвалище загальною площею забруднення – 3685 м2,  висотою   забруднення – 70 см.

Працівниками Відділу інструментально – лабораторного контролю  Інспекції відбирались проби грунту для лабораторного дослідження, які показали перевищення по фосфору, сульфатах, нітратах та хлоридах.


За виявлені порушення посадову особу Тараканівської сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів за ст.ст. 82 та 52 КУпАП  та для добровільної сплати виставлено претензію  на суму
243 тис. 210 грн.

У разі відмови від добровільного відшкодування заподіяної державі шкоди, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці