За користування підземною водою без відповідних дозволів нараховано понад 200 тис. грн. збитків


На адресу Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення громадян про використання підземної води підприємствами в Народицькому районі без відповідних документів та дозволів.

З виїздом на місця вказані у зверненні, порушення підтвердились та зафіксовано що КП «Комунальник» та КП «Народичікомунсервіс» Народицької селищної ради здійснюють забір води з підземного горизонту за відсутності дозволу на спеціальне водокористування.

Відповідно звіту форми 2-ТП (водгосп) річна наданої, вищезазначеними підприємствами з 01.01.2020 року здійснюється забір підземної води за відсутності дозволів на спеціальне водокористування.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу - КП «Комунальник» Народицької селищної ради нараховано збитки та виставлено претензію на суму 116 тис. 741 грн.,

- КП «Народичікомунсервіс» Народицької селищної ради - нараховано збитки та виставлено претензію на суму 103 тис. 276 грн.

Такими діями комунальні підприємства порушили вимоги статей 44, 48, 49 Водного Кодексу України, а тому відповідно статті 111 Водного Кодексу України, зобов’язані відшкодувати збитки, завдані внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці