Керівництво Державної екологічної інспекції Поліського округу взяло участь у нараді, яка була проведена під головуванням керівника Житомирської обласної прокуратури.


Олександра Білошицького.

На порядку денному розглянули питання: «Про стан дотримання законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища та протидію кримінальним правопорушенням у даній сфері». Зокрема, було окреслено найважливіші напрями спільної діяльності та взаємодії, які потребують уваги контролюючих органів, правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування, це: - охорона лісів, охорона надр, атмосферне повітря, охорона вод, природно- заповідного фонду, рослинного і тваринного світу.


За результатами наради було погоджено план спільних дій та заходів щодо підвищення рівня протидії злочинності у сфері охорони навколишнього природного середовища, забезпечення ефективного розслідування кримінальних правопорушень проти довкілля.


Довідково: працівниками Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Житомирській області Державної екологічної інспекції Поліського округу розраховано збитків заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства за 2020 рік - 20,6 млн. грн., в тому числі нанесених невстановленими особами 12,4 млн. грн. Пред’явлено до сплати 128 претензії на суму 8,1 млн. грн., з яких стягнуто 89 претензій на суму 1,5 млн. грн. та за 2021 рік - 6,2 млн. грн., в тому числі нанесених невстановленими особами 928 тис. грн.


Пред’явлено до сплати 31 претензію на суму 4,1 млн. грн., з яких стягнуто 35 претензій на суму 580,483 тис. грн. (з урахуванням 2020 року).

Також, за результатами тісної співпраці Інспекції з органами прокуратури Житомирської області у 2021 році в судових органах знаходяться 17 справ щодо порушення природоохоронного законодавства на суму майже 489,6 млн. грн.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці