В Андрушівському районі загинуло риби на 153 тис. грн.

Нещодавно екологічна інспекція повідомляла про загибель риби на ставу за межами села Стара Котельня, Андрушівського району Житомирської області. По даному факту державними інспекторами здійснено виїзд на місце, де проведено обстеження водного дзеркала поверхневої водойми, на якій зафіксовано загибель водних біоресурсів, а саме риби, працівниками Відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції були відібрані проби води зі ставка в місці загибелі риби та вище – нижче загибелі риби для проведення лабораторних досліджень, по яким виявлено перевищення нормативів гранично - допустимих концентрацій по основним показникам: - азоту амонійного – перевищення у 18,6 разів; нітритів – в 6 разів; фосфатів у 8 разів; ХСК (хімічне споживання кисню) у 4 рази, БСК (біохімічне споживання кисню) у 8 разів, а також виявлено низький вміст розчиненого кисню у воді 4,8 мг/на літр при нормі не менше 6 мл/літр.

Зокрема, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено обгрунтований розрахунок заподіяних збитків рибному господарству, який становить 153 тис. 175 грн.

Матеріали по даному факту направлено до правоохоронних органів з метою проведення слідчих дій щодо встановлення винних осіб для притягнення їх відповідальності.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці