В Інспекції проведено Еко-урок

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу запросили в приміщення Інспекції дітей шостого класу ЗОШ № 1 м. Житомир з метою проведення Еко-уроку на тему: «Збереження та охорона навколишнього природного середовища». Проблема охорони навколишнього середовища дуже актуальна,  важливість її усвідомлює і учнівська молодь.

 На сьогоднішній день наша мета – розширити поняття  дітей про довкілля, прищепити бажання бути у своєму середовищі турботливим господарем.

Такі уроки сприймаються з великим зацікавленням, адже дітям не тільки розповідали про діяльність Інспекції, охорону довкілля, а і проводились спільно з фахівцями Відділу інструментально-лабораторного контролю лабораторні дослідження на визначення фосфатів, хлоридів та розчиненого кисню у різних типах вод. При проведенні дослідів діти з захватом спостерігали зміну кольору води під час додавання хімічних розчинів.


Підводячи підсумки Еко-уроку керівник Інспекції Євгеній Медведовський подякував дітям, класному керівнику про гарно проведений час та за активну життєву позицію в охороні навколишнього природного середовища Житомирської області  вручивши Подяку від Державної екологічної інспекції Поліського округу.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці