Судову справу вирішено на користь Державної екологічної інспекції

Як повідомлялось раніше, за чисельні порушення природоохоронного законодавства Комунальним підприємством «Дубноводоканал», що на Рівненщині, з метою притягнення посадових осіб підприємства до відповідальності, Інспекцією було направлено матеріали перевірки до правоохоронних органів Рівненської області.

На даний час слідчим відділенням Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом виявлених порушень.
 

Крім того, Комунальному підприємству «Дубноводоканал» з метою усунення виявлених в ході проведеної перевірки порушень направлено обов'язковий до виконання припис.

 В свою чергу, не погоджуючись із даним приписом, підприємство звернулося до Рівненського окружного адміністративного суду з позовом, щодо його скасування.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам та вирішуючи спір по суті, суд вирішив: у задоволенні позову Комунального підприємства "Дубноводоканал" Дубенської міської ради про визнання протиправними та скасування припису - відмовити повністю.
 

Дане рішення суду дало вагомий крок у боротьбі за справедливе покарання для забруднювача довкілля!

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці