За численні порушення Інспекцією сформовано позов щодо часткової зупинки діяльності одного з комунальних підприємствДержавними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу в березні місяці поточного року на численні звернення громадян, державних установ та організацій проведено позапланову перевірку Комунального виробничо-господарського підприємства, яке здійснює свою діяльність  на території Коростенського району Житомирської області, на предмет дотримання вимог законодавства в частині поводження з відходами, зокрема утримання та обслуговування полігону твердих побутових відходів (ТПВ) м. Коростеня.

За результатами перевірки виявлено численні порушення вимог законодавства, а також встановлено факт забруднення суміжної з полігоном ТПВ земельної ділянки.

В ході проведеного заходу державного нагляду (контролю) відповідальних посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідності у вигляді штрафу, розраховано збитки завдані навколишньому природному середовищу внаслідок забруднення земельних ресурсів та пред’явлено відповідну претензію.

Разом з тим, Інспекцією сформовано позов який скеровано до Житомирського окружного суду з метою застосування заходів реагування до Комунального виробничо-господарського підприємства шляхом часткової зупинки діяльності, а саме:

-         заборонити експлуатацію полігону ТПВ в м. Коростень в частині приймання та захоронення ТПВ у зв’язку із вичерпанням проектних потужностей полігону до моменту забезпечення екологічної та санітарної безпеки, приведення потужностей в належний стан для безпечного перероблення та утилізації твердих побутових відходів підприємства та отримання висновку з оцінки впливу на довкілля щодо визначення можливості подальшої експлуатації полігону ТПВ, що розташований поблизу с. Грозно, Коростенського району.  

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці